Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09BPYPS7236A1ZB
Call 08047651886 85% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Capacity Per Hour | 50 kg/hr |
| Operation Mode | Semi Automatic |
| Machine Type | Single Screw |
| Pasta Shape | Fusilli, Penne, Shell, Macaroni, Vermicelli |
| Body Material | Stainless Steel |
| Dough Mixing | Inbuilt Mixer |
| Phase Type | Three Phase |
| Motor Power | 2 HP |
| Control Type | PLC Control |
| Brand | S.K.Industries |
| Voltage | 415 V |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Capacity Per Hour | 100 kg/hr |
| Operation Mode | Semi Automatic |
| Machine Type | Single Screw |
| Pasta Shape | Macaroni, Shell, Vermicelli, Penne, Fusilli |
| Body Material | Stainless Steel |
| Dough Mixing | Inbuilt Mixer |
| Phase Type | Three Phase |
| Motor Power | 2 HP |
| Control Type | PLC Control |
| Brand | S.K.Industries |
| Voltage | 415 V |
View Complete details